Havalandırma Sistemleri, Isıtma Sistemleri ve Soğutma Sistemleri. Keşif Talebi

0537 252 09 72
Göksu Mh. 688. Sk.
NO: 56/2 Buca/İZMİR
Pzts-Cmts: 09:00 - 19:00

Elektrostatik Filtreler

havalandirma-cihazlari-60

Elektrostatik Filtreler

Elektrostatik filtreler, elektrostatik hızlandırma prensibini kullanarak havadaki koku, is, duman, yağ, toz gibi partikülleri elimine ederek, işletmelerin dışarıya saldıkları kirli, kötü kokulu ve yağlı havayı arındırır.

Elektrostatik filtreli hava temizleme üniteleri, tüm endüstriyel alanlarda, laboratuvar ortamı ve gıda üretimi yapılan çalışma alanlarında ve yemekhanelerde kullanıldığı gibi, kirli hava oluşumuna sebep olan sigara odaları, kafeteryalar gibi duman ve kokunun istenmediği tüm mekanlarda da kullanılır.

Boya, cila, solvent, tiner kokuları, hastane kokuları , alkol, tütün ve kozmetik   kokuları, yemek ve çürümüş gıda kokuları  gibi organik kokuların tutulması amacıyla kullanılır.

Elektrostatik Filtre üniteleri sayesinde hem hava kirliliği şikayetlerinin önüne geçin, hem de yasal mevzuatlara uygun çalışın. Yemek pişirme ortamlarından endüstriyel alanlara, sayısız türdeki işletmeler için ihtiyaçlarınıza özel hava arındırma çözümleri;

Elektrostatik filtreler, duman ve yağ gibi kirletici parçacıkları haznelerinde toplar. Dahası, Tekrar yıkanabilen filtreleri sayesinde uzun yıllar boyunca yüksek filtreleme verimi garantiler. Duman, yağ, kurum, toz, koku, buhar gibi çok çeşitte kirleticinin filtrelenmesinde etkili olan bu cihazlar, gözle görülen kirliliği tamamıyla ortadan kaldırma imkanı sağlar.

Modüler tasarıma sahip bu filtreler, destekleyici olarak kullanılacak Ön, Karbon veya UV-C bazlı modifikasyonlar ile bütünlenmiş duman ve koku arındırıcı sistemlerine dönüştürülebilirler. Elektrostatik filtreler bilhassa baca izni alamayan veya hava kirliliği şikayeti alan işletmeler için ilk çözümdür.

Aktif elektrostatik filtreli hava temizleme cihazlarımız gıda ve sanayi dumanlarının yakalanmasında, solvent, kükürt, et, balık, çöp ve WC kokularının giderilmesinde %99′ kadar etkilidir. Hava temizleme santrallerimiz sizlerin ihtiyacına göre dizayn edilerek imal edilmektedir. Santrallerimiz CE, ISO 9001, TM, SSB ve TSE Hizmet Yeterlilik Belgelerine sahiptir.

Elektrostatik filtre ve elektrostatik filtreli hava temizleme santrallerimizin tüm ekipmanları  firmamızda teknik personelimiz tarafından tasarlandıktan sonra imalat personelimiz tarafından %100 yerli sermaye ile firmamıza ait CNC makinalarda üretilmektedir.