Havalandırma Sistemleri, Isıtma Sistemleri ve Soğutma Sistemleri. Keşif Talebi

0537 252 09 72
Göksu Mh. 688. Sk.
NO: 56/2 Buca/İZMİR
Pzts-Cmts: 09:00 - 19:00

Havalandırma Kanalı

kanal-dirsek-menfez-20

Havalandırma Sistemleri

Endüstride veya çok katlı yapılarda havalandırma sistemi, mekanın içindeki kirlenmiş havanın, temiz hava ile değiştirilmesi amacı ile havalandırma kanalları, fan, salyongoz fanı, hava perdesi, menfez gibi ekipmanlarla ısıtılmış halde veya ısıtılmadan dışarıya atılması ve mekana temiz havanın verilmesi amacı ile uygulanan sistemlerdir.

Endüstriyel havalandırma sistemi, genellikle temiz hava besleme sistemi ve egzoz sistemi olmak üzere iki ana bölümden oluşur. Temiz hava besleme sistemi, hava girişi, hava filtreleme ekipmanları, ısıtma/soğutma ekipmanları, fan, kanallar ve hava dağıtım kayıtlarını içerir. Egzoz sistemi ise hava giriş alanı, taşıma kanalları, hava temizleme cihazları, fanlar ve dışarıdaki havayı getirme ile kirli havayı dışarı çıkarma işlevlerini içerir.

İşletmelerde ki gereksiz havayı hava kanalı vasıtasıyla başka bir alana aktarmaktayız. Firmamız bünyesinde Havalandırma Kanalı hizmetini barındırmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen hizmetlerden biri olan Havalandırma Kanalı, profesyonel ekibimiz tarafından garantili bir şekilde sizlere sunulmaktadır.

Avm, hastane, fabrika, tiyatro, sinema, konferans salonu, restaurant, otel gibi insanların bulunduğu bina ve tesisler için havalandırma sistemleri özel olarak projelendirilir. Uzman kadromuzun yapıya özel olarak hazırlayacağı proje sonrasında “kalite ve sağlamlık garantili” ürünlerimizin profesyonel ekibimizle montajı sonrasında sistem çalıştırılır.

Genç ve dinamik kadrosuyla çalışmalarına hız kesmeden devam eden Umutcan Havalandırma siz değerli müşterilerimizin memnuniyet açısından uygun fiyatlara kaliteli işler sunmaktadır.

Havalandırmanın Dört Temel Amacı:

Sürekli olarak temiz dış hava sağlamak.
Sıcaklık ve nem seviyelerini rahat tutmak.
Yangın veya patlama tehlikelerini azaltmak.
Havada bulunan kirleticileri uzaklaştırmak