Havalandırma Sistemleri, Isıtma Sistemleri ve Soğutma Sistemleri. Keşif Talebi

0537 252 09 72
Göksu Mh. 688. Sk.
NO: 56/2 Buca/İZMİR
Pzts-Cmts: 09:00 - 19:00

Hücreli Aspiratörlar

havalandirma-cihazlari-141

Hücreli Aspiratörlar

Hücreli aspiratörler, havalandırma sistemleri arasında en popüler ve en işlevsel olanlardan biridir. Hücreler, 50 mm taş yünü yalıtımlı çift cidarlı panellerden meydana gelmektedir. Hücreli aspiratörler, çelik bir gövdeye sahip oldukları için son derece dayanıklıdır. Havalandırma işlemini en pratik şekilde gerçekleştiren hücreli aspiratörler, günümüzde farklı çeşitleri ile dikkat çekmektedir. Hücreli aspiratörler daha çok geniş ortamlarda tercih edilmektedir.

Hücreli aspiratör çeşitleri; seyrek kanatlı, sık kanatlı ve çift kabinli fanlı olmak üzere üç farklı kategoride karşımıza çıkmaktadır. Firmamız bünyesinde yer alan sık kanatlı hücreli aspiratörlerin panelleri, 20 mm kalınlığında olmaktadır. Aynı zamanda ürünlerimiz galvaniz sacdan imal edildiği için uzun yıllar dayanıklılık göstermektedir. Sık kanatlı hücreli aspiratör çeşitlerimizde hız kontrolü, kayış-kasnak sistemi ile sağlanmaktadır.

Hücre Fan ısıtma soğutma alanlarında hava sirkülasyonunu sağlamak için kullanılan fan çeşitlerinden biridir. Firmamız genç ve dinamik kadrosuyla Hücreli Fan hizmetini siz değerli müşterilerimize kaliteli bir şekilde sunmaktadır.

Hücreli Fanın bir çok avantajı bulundurmaktadır. Bunlardan bazıları; korumalı bir dış yapısının bulunmasıdır. Bu doğrultuda cihaz çalışırken dışarıyı rahatsız edecek şekilde gürültü çıkarmaz.

İşletmelerin ilk tercihleri arasında olan Hücreli Fan, siz değerli müşterilerimizin bir çok ihtiyacını karşılamaktadır. Bir çok alanda kullanılan Hücreli Fan firmamız tarafından profesyonel ve güvenceli bir şekilde siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

Havalandırmanın Dört Temel Amacı:

Sürekli olarak temiz dış hava sağlamak.
Sıcaklık ve nem seviyelerini rahat tutmak.
Yangın veya patlama tehlikelerini azaltmak.
Havada bulunan kirleticileri uzaklaştırmak